Brigitte Silkdream 10
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 35854
- Producent: Lana Grossa
- Dostępność: Jest (10 szt.)
-
-
Historia ceny
- 49,00 zł
- szt.
Lana Grossa Brigitte Silkdream to ekskluzywna włóczka, która łączy ciepło wyjątkowo cienkiej wełny merynosów, połysk i miękkość naturalnego jedwabiu oraz lekką poświatę moheru superkid. Rezultatem jest delikatna i zwiewna włóczka o otulającej fakturze, która dodaje elegancji i komfortu każdemu projektowi.
Wielowarstwowa struktura tworzy subtelnie połyskujące i puszyste wykończenie, idealne dla osób poszukujących wyrafinowanych i ponadczasowych ubrań. Silkdream oferuje idealną równowagę między lekkością, miękkością i trwałością, nadając się zarówno do ubrań, jak i delikatnych, eleganckich dodatków.
Idealna na swetry, szaliki, szale i kardigany, włóczka ta staje się niezastąpionym wyborem dla osób, które chcą dziergać wyjątkowe rzeczy o jedwabistej fakturze i luksusowym wykończeniu.
-
Skład: 60% bardzo cienkiej wełny merynosów, 30% jedwabiu, 10% moheru superkid.
-
Format: Motek włóczki o wadze 50 gramów i długości 270 metrów.
-
Zalecany rozmiar drutów: 3,5 - 4 mm.
-
Próbka: 23 oczka i 29 rzędów dla próbki o wymiarach 10 x 10 cm.
-
Pranie ręczne
-
Prasować w niskiej temperaturze.
-
Nie suszyć w suszarce bębnowej.
Ile motków włóczki potrzebuję do moich projektów dziewiarskich?
- Na sweter w rozmiarze 38-40 będziesz potrzebować około 6 motków włóczki.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.


