Rasta 864

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 32399
  • Producent: malabrigo
  • Dostępność: Jest  (15 szt.)

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 84,70 zł brutto
  • szt.
  • 84,70 zł

Informacje o włóczce podane przez producenta:

Większość naszych włóczek nazywamy po hiszpańsku (nasz język ojczysty tutaj w Urugwaju), a wiele z nich zawiera określenia odnoszące się do ich grubości. Finito, Mechita, Mecha i Rasta są tego przykładami.
Rasta po hiszpańsku oznacza „dreadlock” i tak też po hiszpańsku nazywamy bardzo gruby sznurek, taki jak nasza włóczka. Lekko wypełniona jednowarstwowa włóczka o grubych proporcjach! Stwórz superprzytulny dodatek w ciągu kilku godzin dzięki tej rozkosznej włóczce o dużych rozmiarach. Nasze najwyższej jakości merynosy urugwajskie są tak samo miękkie jak zawsze, a Rasta jest dostępna w naszej gamie unikalnych kolorów „akwarela multi”  Niewiarygodnie mięciutka, jest to włóczka, po którą warto się sięgnąć, gdy zależy Ci na maksymalnym cieple (lub maksymalnej szybkości!)

Świetne do:  szybkich robótek na drutach, ściegów teksturowanych, czapek, kominów, szalików, odzieży wierzchniej.

Upewnij się, że masz wystarczającą ilość włóczki, aby ukończyć swój projekt, ponieważ każdy worek ma inną partię barwnika, a motki mogą się różnić w zależności od torby. Motki mogą różnić się od siebie nawet w obrębie tej samej torby. Aby zapewnić losowy rozkład kolorów, przerabiaj od razu dwa kłębki włóczki, naprzemiennie po kilka rzędów z każdego kłębka. 

Kiedy farbujemy nasze włóczki, za każdym razem stosujemy ten sam przepis, ale każda partia włóczki może się różnić. Różnice między partiami barwników mogą być bardzo subtelne lub niezwykle zauważalne, szczególnie w przypadku różnobarwnych przędz. Po sprawdzeniu przez nasz zespół kontroli jakości motków trafiają one do sekcji etykietowania, a następnie pakowane są w worki po pięć lub dziesięć (w zależności od przędzy). Gdy torby trafią do sklepów z włóczką, większość motków trafia na różne półki, gdzie można je wymieszać.

 

Kolory pokazane na zdjęciach mają charakter poglądowy, jak wspomniano powyżej, mogą różnić się mniej więcej jednym odcieniem, ze względu na proces ręcznego barwienia.

 

Waga przędzy: 150 gramów

Tekstura przędzy: Jednowarstwowa lekko filcowana z skrętem.

Długość (82 metry)

Rozmiar drutów 9–15 mm

Rozmiar szydełka 10 - 15 mm

Skład: 100% wełna merynosów

Konserwacja  Prać ręcznie, w zimnej wodzie, suszyć na płasko