Kaszmir

 SUPER CASHMERE

  

Elegancka włóczka firmy Manifatture Sesia.

100% kaszmir, doskonała do robienia na drutach i szydełkowania wyjątkowej odzieży zimowej. 

Najwyższej jakości kaszmir  nadaje się do klasycznych i modnych projektów, takich jak swetry, etole, szale, swetry rozpinane, czapki i wszystko, co podpowiada kreatywność, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Skład: 100% kaszmir  Waga 25 gramów  Długość 110 metrów

 

COTTON CASHMERE

 

Cienka włóczka z  kolekcji Concept by Katia , składająca się z bawełny i kaszmiru . W 100% naturalny skład nadaje tkaninie bardzo miękką i jedwabistą strukturę - idealną dla wrażliwej skóry niemowląt, dzieci i osób starszych.

Skład:   90% bawełny  10% kaszmiru

Wysoka zawartość włókien bawełnianych nadaje włóczce delikatność  i miękkość. Ponadto włókno to zapewnia, że ​​dzianinowa / szydełkowana odzież jest chłodna, a jednocześnie dzięki kaszmirowi reguluje temperaturę ciała. Kaszmir to bardzo delikatne i miękkie włókno. Izoluje termicznie, zatrzymuje ciepło w chłodne dni i zapewnia chłód w ciepłe.

Dzięki swojemu składowi doskonale nadaje się na odzież wiosenno-letnią, a dzięki regulującym ciepło właściwościom kaszmiru może być również stosowana jako odzież jesienno-zimową. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych tkanina ta jest idealna na swetry, kurtki, kamizelki, sukienki i inne prace np. Dodatki.

Każdy motek składa się z 50 gramów i 155 metrów. 

 Polecane druty dziewiarskie o grubości 2 ½ - 3,5 mm.

  

COOL WOOL CASHMERE

 

Lana Grossa Cool Wool Cashmere  to włóczka wykonana z wysokiej jakości włókien Extrafine Merino oraz kaszmiru. Jest delikatna, miękka i zapewnia ciepło oraz doskonały efekt każdej dzianiny. Dzięki swojemu składowi idealnie nadaje się do projektów dla każdego członka rodziny! Używaj jej do tworzenia swetrów, wszelkich dodatków dla niemowląt, dzieci, a przede wszystkim dla siebie.

Lana Grossa Cool Wool Cashmere składa się z...

90% wełna dziewicza (Merino Extrafine) 10% kaszmiru

Jest to włóczka oddychająca i hipoalergiczna . Pokochasz ubrania wykonane z Cool Wool Cashmere. Ich wykończenie jest dopracowane do perfekcji, co pozwala na osiągnięcie projektów z profesjonalnymi rezultatami. 

Każdy motek  składa się z 50 gramów i 160 metrów.

Do robienia na drutach potrzebne są druty w rozmiarze 3 – 4 mm.

 

IMPERIAL

 

 

Włóczka z mieszanki merynosów, kaszmiru i jedwabiu. Lekkie szczotkowanie nadaje jej miękkość oraz lekko puszysty wygląd.

Idealne do miękkich etoli i szali, delikatnej i kobiecej odzieży, do robienia z pojedynczej lub podwójnej nici albo do łączenia z innymi włóczkami.

Skład: 50% wełna merino - 30% jedwab - 20% kaszmir

 25 gramów   275 metrów